Θ. Ρουσουλιώτη, Aνακοίνωση εξ αποστάσεως διδασκαλίας των μαθημάτων "Πολυγλωσσία και Γλωσσική Εκπαίδευση" και "Απόκτηση Λεξιλογίου και Στρατηγικές διδασκαλίας και Απομνημόνευσης"

• Posted on: 13 March 2020

Η διδασκαλία των μαθημάτων Πολυγλωσσία και Γλωσσική Εκπαίδευση και Απόκτηση Λεξιλογίου και Στρατηγικές διδασκαλίας και Απομνημόνευσης θα πραγματοποιείται από την Τετάρτη 18-3-2020 και μέχρι την  παροχή δυνατότητας για φυσική παρουσία των φοιτητών στο Πανεπιστήμιο μέσω του προγράμματος Skype for Business κατά τις ίδιες ώρες διδασκαλίας με το συμβατικό μάθημα. Οι φοιτητές που έχουν δηλώσει τα μαθήματα προκειμένου να μπορέσουν να τα παρακολουθήσουν χρειάζεται να διαθέτουν υπολογιστή με λειτουργικό σύστημα Windows και πλοηγό Microsoft Edge ή Google Chrome ή Internet Explorer 11 στον υπολογιστή τους. Αναλυτικότερες οδηγίες θα αναρτηθούν στο e-learning.

Όσοι φοιτητές διαθέτουν υπoλογιστή με λειτουργικό σύστημα iOS (Mac) και μόνον αυτοί παρακαλούνται να επικοινωνήσουν με τη διδάσκουσα στο thomaisr@itl.auth.gr.

Θ. Ρουσουλιώτη