G. Macri, Ανακοίνωση διανομής συγγραμμάτων δωρεάν διανομής 2020-21

• Posted on: 12 May 2021

Ανακοίνωση

Την Παρασκευή 14.05.2021, 11:30-13:30 στο γραφείο της διδάσκουσας (Γρ. 2 Υπόγειο ΝΚ ΦΛΣ),
θα διανεμηθούν δωρεάν τα συγγράμματα για όσες φοιτήτριες και όσους φοιτητές, με επίδειξη φοιτητικής ταυτότητας, έχουν δηλώσει κατά το τρέχον εαρινό εξάμηνο το μάθημα 11357 Συγκριτική λογοτεχνία και που δεν έχουν παραλάβει ποτέ, κατά τα προηγούμενα εξάμηνα, δωρεάν σύγγραμμα για το συγκεκριμένο μάθημα.

Επισημαίνεται ότι βάσει της ισχύουσας νομοθεσίας, οι φοιτητές που έχουν υπερβεί τα ν+2 έτη σπουδών δεν δικαιούνται δωρεάν διδακτικά συγγράμματα.

Στην περίπτωση που επιθυμούν να γίνει η παραλαβή μέσω τρίτου λόγω αδυναμίας μετακίνησης, θα πρέπει να στείλουν email στο macri@itl.auth.gr, μέχρι την Πέμπτη 13.05.2021 και ώρα 21:00, αναγράφοντας απαραιτήτως το όνομα του ατόμου που θα παραλάβει, με επίδειξη αστυνομικής ταυτότητας, για λογαριασμό τους.

Κατά την προσέλευση παρακαλούνται όλες και όλοι να τηρήσουν τα απαραίτητα μέτρα υγειονομικής προστασίας -χρήση της μάσκας και τήρηση των προτεινόμενων αποστάσεων-.