Ηλεκτρονική αξιολόγηση μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου 2019-2020

• Posted on: 25 December 2019

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019-2020

Σας ενημερώνουμε ότι η περίοδος διεξαγωγής της ηλεκτρονικής αξιολόγησης χειμερινού εξαμήνου 2019/2020 για το Προπτυχιακό Πρόγραμμα Σπουδών του Τμήματος Ιταλικής Φιλολογίας ΑΠΘ θα διαρκέσει από τις 02/12/2019 έως τις 17/01/2020.

Τη συγκεκριμένη αυτήν περίοδο, στην ιστοσελίδα της ΜΟΔΙΠ μέσω του συνδέσμου “Είσοδος”, με τη χρήση του πανεπιστημιακού σας λογαριασμού μπορείτε να αξιολογήσετε τα μαθήματα που παρακολουθείτε σε αυτό το εξάμηνο, καθώς και τους αντίστοιχους διδάσκοντες. Κατά το τρέχον εξάμηνο η αξιολόγηση θα πραγματοποιηθεί με δύο τρόπους:

1. Τα μαθήματα των ακόλουθων διδασκόντων αξιολογούνται κατά ώρα και μέρα για τις οποίες θα ενημερωθείτε από τους αντίστοιχους διδάσκοντες: Α. Βεντούρης, Κ. Ευαγγέλου, Ε. Κασάπη, Ε. Λεονταρίδη, Μ. Περηφάνου, Θ. Ρουσουλιώτη, Σ. Σταυρακάκη, Γ. Υψηλάντης.
  2. Τα μαθήματα των ακόλουθων διδασκόντων αξιολογούνται όποτε επιθυμούν οι φοιτητές ωστόσο πάντα μέσα στο διάστημα 02/12/2019 έως 17/01/2020: Θ. Βαβούρας, Ζ. Ζωγραφίδου, G. Macrì,  Δ. Μελισσαροπούλου, Ε. Σιδερίδης, Η. Σπυριδωνίδης.

Θα θέλαμε να τονίσουμε ότι η συμμετοχή σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για τη συνεχή βελτίωση των παρεχόμενων σπουδών και υπηρεσιών από το Τμήμα. Σας ενημερώνουμε επίσης ότι η εφαρμογή αξιολόγησης έχει αναπτυχθεί έτσι ώστε να διασφαλίζεται πλήρως η ΑΝΩΝΥΜΙΑ σας και να μην είναι δυνατή η ταυτοποίηση των απαντήσεών σας από κανέναν.

Εκ μέρους της ΟΜΕΑ του Τμήματος Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας