Γ. Υψηλάντης, Ανακοίνωση μαθημάτων

• Posted on: 1 June 2020

Για τις εξετάσεις του Ιουνίου ο κ. Υψηλάντης έχει αναρτήσει στο elearning του πανεπιστημίου (στις ανακοινώσεις και στην ενότητα ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ: Θέματα, εργασίες και τεστ), πληροφορίες για τον τρόπο εξέτασης των μαθημάτων του, ένα δοκιμαστικό για όσους επιθυμούν να εξετασθούν με αυτόν τον τρόπο, και συμβουλές προετοιμασίας για κατ οίκον εξέταση με ανοιχτά βιβλία. Παρακαλούνται όσοι φοιτητές επιθυμούν να εξετασθούν στην εξεταστική του Ιουνίου 2020 στα μαθήματα του να εγγραφούν στο SIS και στο Elearning (υπάρχει εκεί δυνατότητα αυτοεγγραφής) έτσι ώστε να είναι τυπικά έτοιμοι την ημέρα των εξετάσεων.

Όσοι φοιτητές συμμετείχαν στην συνεχή αξιολόγηση κατά την διάρκεια του εξαμήνου, και έχουν καταθέσει τις δύο εργασίες κρίσης, δεν χρειάζεται να συμμετέχουν στην τελική εξέταση.