Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου εισακτέων μέχρι το 2009

• Posted on: 24 February 2020

Για την εύρυθμη διεξαγωγή του Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής του Α.Π.Θ., καθώς επίσης και για την ομαλή λειτουργία του Προγράμματος καταχώρησης, παρακολούθησης και ολοκλήρωσης της πορείας των σπουδών όλων των εισακτέων στο Τμήμα, της εταιρίας Cardisoft, παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος εισακτέοι μέχρι το 2009, να αποστείλουν ηλεκτρονικά τη δήλωση μαθημάτων τους για το εαρινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 στη Γραμματεία του Τμήματος (info@itl.auth.gr), από τις 4 Μαρτίου 2020 έως και τις 10 Μαρτίου 2020. Η δήλωση μαθημάτων θα γίνεται αποδεκτή εφόσον σταλεί, αποκλειστικά και μόνο, από τον ιδρυματικό λογαριασμό των φοιτητών.