Δηλώσεις μαθημάτων χειμερινού εξαμήνου εισακτέων μέχρι το 2009

• Posted on: 2 October 2020

Για την εύρυθμη διεξαγωγή του Προγράμματος Προπτυχιακών Σπουδών του Τμήματος Ιταλικής Γλώσσας και Φιλολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής του Α.Π.Θ., καθώς επίσης και για την ομαλή λειτουργία του Προγράμματος καταχώρησης, παρακολούθησης και ολοκλήρωσης της πορείας των σπουδών όλων των εισακτέων στο Τμήμα, της εταιρίας Cardisoft, παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος εισακτέοι μέχρι και το 2009, να αποστείλουν ηλεκτρονικά δήλωση έως 20 μαθημάτων για το χειμερινό εξάμηνο του ακαδημαϊκού έτους 2020-2021 στη Γραμματεία του Τμήματος (info@itl.auth.gr), αποκλειστικά από τις 10 Οκτωβρίου 2020 έως και τις 14 Οκτωβρίου 2020.

Μετά την παρέλευση των παραπάνω ημερομηνιών δεν θα γίνονται δεκτές δηλώσεις μαθημάτων αφού θα θεωρούνται εκπρόθεσμες.

Η δήλωση μαθημάτων θα γίνεται αποδεκτή εφόσον σταλεί, αποκλειστικά και μόνο, από τον ιδρυματικό λογαριασμό των φοιτητών.

Η καταχώρηση των δηλώσεων θα γίνει από τη Γραμματεία του Τμήματος μετά την ολοκλήρωση των δηλώσεων μαθημάτων φοιτητών εισακτέων από το 2010.